Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Cypr
$256,441
$2,982/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $2,982/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Zapraszamy do najbardziej ekskluzywnego rozwoju mieszkaniowego w samym sercu miasta, gdzie luksus spełnia elegancję i wyrafinowanie. Ten wspaniały projekt oferuje przestronne i nowoczesne apartamenty z high-end wykończenia i wyśmienity projekt architektoniczny. Każda jednostka posiada wysokiej jakości podłogi, kuchnie w stylu włoskim, szklane balustrady i duże okna, które pozwalają na naturalne światło. Ciesz się wygodą życia blisko wszystkiego, czego potrzebujesz, od zakupów i restauracji do rozrywki i kultury w pobliżu centrum miasta. Doświadczyć ostatecznego miejskiego stylu życia w bezpiecznym i spokojnym środowisku. Rozwój jest w Paralimni w zakresie udogodnień dla Państwa przyjemności. Nie przegap tej okazji do posiadania wymarzonego domu w najlepszym miejscu w mieście. Dostawa - czerwiec 2025