Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Oroklini, Cypr

Oroklini, Cypr
$230,442
$2,426/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $2,426/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny znajduje się w szybko rozwijającej się Oroklini obszarze Larnaca, Cypr, w pobliżu strefy turystycznej, plaże, luksusowe hotele i restauracje. Posiada 160 jednostek, w tym stylowe jedno- i dwupokojowe apartamenty, a także dwupokojowe penthouses z prywatnych ogrodów dachowych. Zaprojektowane w celu zapewnienia komfortu i elegancji, rezydencje podkreślają naturalne światło, funkcjonalne układy i wysokiej jakości wykończenia. Mieszkańcy mogą również korzystać z wspólnych udogodnień, takich jak wspólny basen i ogrodów krajobrazowych, co czyni go idealnym mieszanką relaksu i wygody. Dostawa - koniec 2026.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć