Mieszkanie 6 pokojów 375 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Cypr
$6,12M
$16,316/m²
;
In CRM: 73200
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.11.2025

Cena za m²
    $16,316/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    375 m²

Opis

Czy śnisz o domu nad morzem, gdzie turkusowe fale kilka metrów od sypialni stworzyć najlepszy widok na świecie? Czy doceniasz nowoczesną architekturę i najnowszą technologię? Zależy ci na jakości i energii swojej przestrzeni? W takim razie być może powinieneś zorganizować, aby zobaczyć tę nową nadmorską willę w Protaras, popularne miasto kurortu na Cyprze teraz. Dom znajduje się w małym kompleksie butikowym willi na pierwszej linii z panoramicznym widokiem na morze. Na niższym poziomie znajdują się 3 sypialnie z łazienkami, biuro / pralnia i pokój techniczny. Na parterze znajduje się kuchnia open- plan, jadalnia i pokój dzienny z panoramicznymi drzwiami przesuwnymi prowadzącymi do basenu i ogrodu. Na drugim piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie, każda z osobną łazienką. Ten nowoczesny stylowy dom jest wykonany przez piękny taras na dachu z telewizorem i obszarem rekreacyjnym, jacuzzi, mini kuchnia i prysznic, i, oczywiście, unikalny widok na morze. Specyfikacje tej willi obejmują inteligentny system domu, kuchnię włoską i meble, ukryte systemy klimatyzacji, system bezpieczeństwa, podgrzewany basen i wiele innych. Polecamy oglądanie!