Mieszkanie 5 pokojów 316 m² Oroklini, Cypr

Oroklini, Cypr
$1,21M
$3,839/m²
;
In CRM: 92300
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.11.2025

Cena za m²
    $3,839/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    316 m²

Opis

Elegancka willa rodzinna z 5 sypialniami znajduje się w Larnaca, w uroczej dzielnicy mieszkalnej Pyla, w pobliżu lokalnych plaż Błękitnej Flagi i całej infrastruktury miejskiej na komfortowy pobyt - supermarkety, sklepy, obiekty rozrywkowe. Istnieje również łatwy dostęp do autostrady łączącej wszystkie główne miasta Cypru i słynne kurorty Ayia Napa i Protaras. Na dużej działce ziemi otoczonej zielonym, dobrze zadbanym ogrodem znajduje się główna willa z 4 sypialniami, pensjonat z 1 sypialnią, kuchnia i sauna, basen nieskończoności i altanka. Na pierwszym piętrze głównego domu znajduje się salon, toaleta dla gości i kuchnia. Na drugim piętrze znajdują się 4 sypialnie, w tym główna sypialnia z łazienką, garderoba i dostęp do prywatnej werandy z malowniczym widokiem na ogród, a także 3 sypialnie i jedną łazienkę. Willa posiada takie nowoczesne specyfikacje jak centralne ogrzewanie, system nadzoru alarmowego i wideo, 5-fazowa elektryczność, nowe klimatyzatory. Dokładny układ i dogodna lokalizacja willi zapewniają wyjątkowo komfortowe zakwaterowanie, oferują przytulną przestrzeń życiową i przestronne obszary rekreacyjne dla rodziny i gości.