Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$465,275
$4,653/m²
;
In CRM: 96803
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.04.2026

Cena za m²
    $4,653/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Zapraszamy do wykwintnego projektu, który organicznie łączy nowoczesność i spokój. Ten unikalny dom znajduje się w centralnej części Larnaki, w otoczeniu malowniczych zabytków miasta. Tutaj znajdziesz doskonałą lokalizację obok słynnego Patihio Park i uroczego słonego jeziora Larnaca, a także łatwy dostęp do centrum handlowego Metropolis i wspaniały Mackenzie Beach zaledwie kilka minut jazdy. Ten elegancki dwupiętrowy kompleks obejmuje tylko cztery luksusowe rezydencje 2 i 3 sypialnie. Dwa z nich znajdują się na parterze i są uzupełnione przez prywatne ogrody, a dwa penthouses mają własne tarasy na dachu. Każdy apartament jest starannie zaprojektowany, aby zoptymalizować salon i podkreślić piękno okolicznych widoków. Wyłączne penthouses oferują przestronne tarasy, gdzie można podziwiać wspaniałe zachody słońca nad Salt Lake i spędzić niezapomniane chwile z bliskimi. Dzięki starannemu planowaniu architektonicznemu, wysokiej jakości budowie, wyśmienitym materiałom wykończeniowym, zapierającym dech w piersiach widokom i wspaniałej lokalizacji, projekt ten oferuje wyjątkową okazję dla tych, którzy chcą spełnić swoje marzenie o domu na Cyprze.