Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Oroklini, Cypr

Oroklini, Cypr
$242,958
$3,037/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,037/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Położony w spokojnej i malowniczej Oroklini dzielnicy Larnaca, ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy oferuje idealne połączenie komfortu, wygody i stylu. Wygodne położenie zapewnia łatwy dostęp do wspaniałych piaszczystych plaż i całej niezbędnej infrastruktury, w tym szkoły, sklepy, apteki, kawiarnie, restauracje i wiele więcej. Projekt jest dwupiętrowy budynek składający się z eleganckich jedno- i dwupokojowych apartamentów, a także przestronne penthouses z przytulnymi tarasami dachowymi, gdzie można zrelaksować się i zrelaksować się, ciesząc się świeżym powietrzem, słońce i wspaniałe widoki na okoliczne krajobrazy. Apartamenty wyróżniają się nowoczesnym i stylowym wystrojem wnętrz, przemyślanymi układami, wysokiej jakości wykończeniem i wyposażeniem, które zapewnia prawdziwy komfort i przytulność. Specyfikacje techniczne obejmują okna aluminiowe z podwójnym szkłem w celu poprawy izolacji termicznej, granitowe blaty kuchenne, importowane płytki ceramiczne i markowe rury, bezpieczne szklane balustrady na balkonach i system ciśnienia wody. Ponadto funkcje oszczędzające energię odpowiadające stopniowi efektywności energetycznej A + gwarantują mieszkańcom nie tylko komfortowe, ale także przyjazne środowisku życia. Jeśli szukasz przytulny dom w Larnaca lub rentownej inwestycji, ten kompleks jest świetnym wyborem.