Mieszkanie 2 pokoi 96 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$376,931
$3,914/m²
;
Data aktualizacji: 17.04.2026

Cena za m²
    $3,914/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Odkryj nowy standard życia, w którym elegancki design jest połączony z wysokim poziomem komfortu. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny oferuje doskonale zaprojektowane jedno- i dwupokojowe apartamenty, jak również luksusowe penthouses z własnym tarasem na dachu oferując wspaniałe widoki na morze i malownicze otoczenie. Położony w prestiżowej dzielnicy Livadia, projekt ma doskonałą lokalizację z szybkim dostępem do piaszczystych plaż, tętniące życiem centrum Larnaca i głównych połączeń drogowych. Szkoły, supermarkety, sklepy i apteki znajdują się w pobliżu kompleksu, co sprawia, że codzienne życie jest jak najbardziej wygodne. Każdy apartament wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, łącząc elegancję i praktyczność. Ergonomiczne układy i stylowe wnętrza tworzą przytulną i miłą atmosferę, idealną do komfortowego pobytu. Kompleks oferuje również zadaszony parking i pojedyncze magazyny, zapewniając mieszkańcom dodatkową wygodę i miejsce do przechowywania. Dzięki klasie Efektywność energetyczna, ten apartament gwarantuje nie tylko przyjazne dla środowiska środowisko i oszczędności na zużycie energii, ale również doskonałą możliwość inwestycji, oferując idealne połączenie komfortu, jakości i dogodnej lokalizacji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse