Mieszkanie 5 pokojów 284 m² Kapparis, Cypr

Paralimni, Kapparis, Cypr
$1,78M
$6,277/m²
;
Data aktualizacji: 8.11.2025

Cena za m²
    $6,277/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    284 m²

Opis

Ta elegancka, nadmorska willa znajduje się w malowniczej, spokojnej okolicy Protary i oferuje luksusowe życie obok piaszczystych plaż i krystalicznie czystych wód. Zapewnia doskonałą samotność z codziennych zmartwień, zapewnia spokój i ciszę, będąc w bliskim sąsiedztwie całej głównej infrastruktury. Położony na przestronnej działce, dwupiętrowa rezydencja składa się z 5 sypialni i 5 łazienek. Na parterze znajdą Państwo przytulny salon i nowoczesną w pełni wyposażoną kuchnię open- plan, która płynnie przechodzi do wygodnego tarasu z basenem i kuchnią letnią, gdzie wszystkie warunki dla komfortowego pobytu są tworzone, czy to w prywatności lub w towarzystwie przyjaciół. Niedawno odnowiono basen i podłogę na tarasie. Ponadto, na pierwszym piętrze znajduje się pokój gościnny i łazienka. Na parterze znajduje się dodatkowy magazyn, sypialnia dla pokojówek, aneks kuchenny i łazienka. Na drugim piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie, każda z osobną łazienką i pięknym widokiem na morze. Dobrze strzeżona zieleń w pobliżu domu zapewnia bezpieczne i przytulne miejsce, gdzie ty i twoje dzieci mogą grać i towarzyskie w świeżym powietrzu morskim.