Mieszkanie 2 pokoi 91 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$564,878
$6,180/m²
;
Data aktualizacji: 8.02.2026

Cena za m²
    $6,180/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

Ten nowoczesny czteropiętrowy kompleks mieszkalny harmonijnie łączy komfort i styl. Wyłącznie rezydencja oferuje przemyślane do najmniejszych szczegółów apartamentu z przestronnymi balkonami z widokiem, które staną się osobistą oazą rekreacji na świeżym powietrzu z widokiem na słynne zachody słońca Pafos. Do dyspozycji mieszkańców znajduje się także wspólny basen infiniti na dachu z grillem, w pełni wyposażona siłownia, jacuzzi, sauny i łaźnia parowa - wszystko to w celu utrzymania harmonii ciała i duszy. Zamknięte terytorium kompleksu zapewnia bezpieczeństwo i prywatność dzięki systemowi kontroli barier, nadzoru wideo i interkomu. Apartamenty są wykonane z wyjątkową dbałością o jakość i szczegóły. Tutaj znajdziesz marmurowe podłogi, drewniany parkiet w pokojach, stylowe łazienki z zawieszonymi toaletami i przestronne kabiny prysznicowe. Technologie energooszczędne, w tym zewnętrzna izolacja termiczna, systemy VRV do ogrzewania i chłodzenia, a także certyfikat energetyczny klasy A, sprawiają, że kompleks nie tylko stylowy, ale również przyjazny dla środowiska. Ta rezydencja łączy nowoczesny design i spokojną atmosferę życia przybrzeżnego. Tutaj luksus, komfort i pokój znaleźć idealną równowagę, tworząc przestrzeń, która stanie się nie tylko nieruchomością, ale przytulny dom.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Pafos