Mieszkanie 4 pokoi 340 m² Lania, Cypr

Lania, Cypr, Laneia
$1,49M
$4,394/m²
;
Data aktualizacji: 13.11.2025

Cena za m²
    $4,394/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    340 m²

Opis

Położony w malowniczej miejscowości Laneia, zaledwie 15 minut jazdy od Limassol, ta znakomita willa jest idealnym schronieniem w otoczeniu bujnych sosen i zielonych krajobrazów. Dom wznosi się na przestronnej, dobrze zachowanej działce, gdzie naturalne piękno jest harmonijnie połączone z komfortem nowoczesnego życia. Na parterze goście są witani przez przytulną część wejścia, płynnie przechodząc do jasnej kuchni, jadalni i zielone patio z obszarem rekreacyjnym. Elegancka jadalnia i salony gościnne z kominkiem zapewniają przestrzeń ciepłą i atmosferę komfortu. Oddzielne badanie, które można przekształcić w sypialnię, łazienkę dla gości i przestronną pralnię z spiżarnią zakończyć układ podłogi. Na najwyższym poziomie są trzy pięknie urządzone sypialnie, każdy z własną łazienką. W sypialni znajduje się jacuzzi, przestronny prysznic i garderoba. Każda sypialnia z widokiem na własny balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem na ogród i góry. Oddzielny pensjonat z jedną sypialnią, kuchnią i łazienką zapewnia miejsce dla gości lub niezależnego życia. Dojrzałe ogrody i malownicze ścieżki spacerowe tworzą idealne schronienie na zewnątrz z widokiem na wieś. Nowy system fotowoltaiczny i jego własna studnia zapewniają efektywność energetyczną i zaufanie. Ta znakomita willa jest prawdziwą oazą pokoju i elegancji.