Mieszkanie 6 pokojów 781 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$4,63M
$5,925/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $5,925/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    781 m²

Opis

Ta wspaniała trzypiętrowa willa wyznacza nowy standard luksusu mieszkający w jednym z najbardziej prestiżowych przedmieść Limassol. Przestronne sześć sypialni, liczne obszary rekreacyjne i prywatny obszar z basenem sprawiają, że rezydencja idealna dla tych, którzy cenią skalę, komfort i nienaganną jakość. Od pierwszych minut imponująca architektura myślowa: jasne wnętrza, panoramiczne okna, eleganckie wykończenie. Każdy element jest przemyślany na najmniejszy szczegół - od naturalnych materiałów po nowoczesne energooszczędne rozwiązania na szczeblu europejskim. W centrum domu znajduje się przestronny salon, który jest odpowiedni zarówno dla ciepłych rodzinnych wieczorów i dla gości. Na świeżym powietrzu znajduje się basen, zadbany ogród i tarasy, z których otwiera się przyjemny widok. Parking zakryty przeznaczony jest dla dwóch samochodów. Inteligentne systemy domowe, klimatyzacja, filtracja wody i wysokiej jakości urządzenia zapewniają wysoki poziom komfortu. Willa ta jest rzadkim połączeniem elegancji, technologii i wartości bezwzględnej na dłuższą metę.

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona