Mieszkanie 3 pokoi 119 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$607,396
$5,126/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $5,126/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    119 m²

Opis

Zapraszamy do nowego, wykwintnego projektu składającego się z luksusowych apartamentów różnych układów i domów. Przemyślane na najmniejszy szczegół, te rezydencje nie tylko usprawiedliwiają, ale również przekraczają wszystkie swoje oczekiwania z ich estetyki i funkcjonalności. Architektura i wzornictwo wnętrz są wykonane w nowoczesnym stylu przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Każdy dom zapewnia wszystko dla komfortu i rekreacji: przytulne sypialnie, przestronny salon i otwartą kuchnię, a także miejsce parkingowe. Apartamenty na wyższych piętrach dają unikalny widok na morze, a na dachu kamienic można zorganizować przytulne tarasy. Wewnętrzna infrastruktura kompleksu obejmuje wewnętrzny i zewnętrzny parking, magazyny, a także wspólny basen z rekreacji, solarium i przebieralnie. Aby poczuć się w ośrodku, wystarczy opuścić mieszkanie! Kompleks ten znajduje się w pobliżu słynnego Grobowca Kings Avenue w obszarze turystycznym Pafos, zaledwie kilka minut spacerem od morza, gwarantując komfortowy styl życia. Sklepy, restauracje, apteki, centrum handlowe, ośrodki medyczne i wiele innych będzie na wyciągnięcie ręki.