Dom 3 pokoi 335 m² Kissonerga, Cypr

Kissonerga, Cypr, Koinoteta Kissonergas
$4,13M
$12,333/m²
;
In CRM: 60349
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    335 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    560 m²

Opis

Wybrzeże 3-Sypialnia Willa w Kissonerga Przeżyj luksusowe wybrzeże w tej wyjątkowej willi znajduje się w Kissonerga, zaledwie kilka kroków od Morza Śródziemnego. W domu znajduje się jasny open- plan życia i kuchni z wysokimi sufitami, eleganckie wykończenia i rozległy okna, które wypełniają przestrzeń naturalnym światłem i oferują zapierające dech w piersiach widoki na morze. Krok na zewnątrz do pokrytej werandy z grillem, idealne do rozrywki lub relaksu przy prywatnym basenie, otoczony ogrodem krajobrazu dla całkowitej prywatności. Zbudowany w 2020 roku, ten w pełni umeblowany, gotowy do ruchu w willi zawiera akty własności i oferuje mieszankę komfortu i nowoczesnego wyrafinowania. Każda z trzech sypialni posiada łazienkę z łazienką, podczas gdy sypialnia zawiera spacery - w szafie i wspaniałe widoki na morze. Główne cechy Okryta powierzchnia wewnętrzna: 218 m2 Pokryte werandą 88 m2 Ogród dachowy 130 m2 Parking kryty 29 m2 Prywatny basen i ogród krajobrazowy W pełni umeblowane i wyposażone Zbudowany do 2020 r. Ta nieruchomość jest idealnym miejscem na pobyt stały, dom wakacyjny lub możliwość inwestycji, łącząc elegancki design z spokojem życia na wybrzeżu.