Mieszkanie 3 pokoi 141 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$1,85M
$13,145/m²
;
In CRM: 86361288
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr
  • Okolica
    Nikozja
  • Adres
    Kallipoleos, 64 Nicosia City Centre

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $13,145/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    141 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    17

Opis

Nikozja, kosmopolityczna stolica Cypru, jest nie tylko administracyjnym i gospodarczym centrum kraju, ale także żywym miejscem dla międzynarodowych przedsiębiorstw i kultury. Dla tych, którzy często podróżują do pracy lub chcą nabyć dom, który łączy komfort prywatnej rezydencji z luksusem luksusowego hotelu, domy te oferują rzadką okazję. Idealnie usytuowany w centrum Nikozji, domy zapewniają bezproblemowy dostęp do instytucji rządowych, międzynarodowych firm, ambasad i zabytków kultury. Właściciele cieszą się prywatnością i indywidualnością własnych apartamentów, jednocześnie ciesząc się wyrafinowanymi usługami i udogodnieniami pięciogwiazdkowego środowiska. Od doskonałych restauracji do wellness, spa zabiegów i profesjonalnych usług odźwiernych, życie tutaj jest przeznaczone do równowagi wydajności, komfort i relaks. Każda rezydencja jest starannie zaprojektowana, aby oferować otwarte aranżacje, wyrafinowane wnętrza i panoramiczne widoki na miasto. Właściciele korzystają również z bezpiecznego parkingu podziemnego i prywatnych punktów dostępu, zapewniając dyskrecję i spokój. 3 sypialnie, 8 piętro, typ D: Wewnętrzna powierzchnia pokryta - 200 m2, En- suite - 3 Pokój z proszkiem - 1 Magazyn - 1 Parking - 1 Efektywność energetyczna - A Cena sprzedaży od 1,593.900 EUR + VAT Projekt jest obecnie w budowie, a termin dostawy zaplanowano na grudzień 2026 r. Przyszły właściciel ma możliwość przeprojektowania mieszkania. Nr licencji: 368 / E