Mieszkanie 3 pokoi 126 m² Kapparis, Cypr

Paralimni, Kapparis, Cypr
$234,542
$1,861/m²
;
In CRM: 239807
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $1,861/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    126 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2008

Opis

3 pokojowe mieszkanie z bardzo dobrym układem i dużą werandą. Położony w pobliżu plaży, akt własności dostępne. Fautures własności: -Powierzchnia nieruchomości: 126 m ² - Piętro: 1. - Parking: przykryty - Duży balkon -Klimatyzacja: Pełne, wszystkie pokoje -Rok budowy: 2008 -Sypialnie: 3 - W łazienkach: 2

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?