Kawalerka 36 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$212,706
$5,909/m²
;
In CRM: 213391
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.02.2026

Cena za m²
    $5,909/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    36 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż: Nowoczesne studio na projekt w sercu Pafos. Powierzchnia wnętrza wynosi 36 m2. Kompetentnie zaprojektowany apartament oferuje wygodne, otwarte miejsce do życia i stylową łazienkę. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą, która zapewnia wygodę i prywatność.

Apartament znajduje się w strzeżonym kompleksie z wspólnym basenem, idealny do relaksu i spotkania przyjaciół. Okna oferują widoki na miasto, a klasa efektywności energetycznej A zmniejszy koszty użytkowania i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Miasto Pafos słynie z tętniącej życiem atmosfery, łącząc tradycyjny smak z nowoczesnymi udogodnieniami. Obszar posiada wiele sklepów, kawiarni i restauracji, co codzienne życie wygodne i przyjemne. Ulice i przyjazna, przyjazna społeczność zwiększają atrakcyjność obszaru. Doskonałe wyjście z autostrady zapewnia łatwy dostęp zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

W razie potrzeby, mieszkanie może być sprzedawane z meblami, co czyni go gotowym domu lub rentownej inwestycji. Kontakt Fioletowy Międzynarodowy Nieruchomości dziś zorganizować przegląd lub więcej informacji.