Dom 3 pokoi 230 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,48M
$6,416/m²
;
In CRM: 44854
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    624 m²

Opis

Nowy nowoczesny dom wraz ze wszystkimi udogodnieniami, położony w cul- de- sac, w cichej drodze Germasoyia z spektakularnym widokiem na morze. To jest bungalow z 3 sypialniami i 3 łazienkami, z których jeden jest en- suite w Master sypialnia. W jadalni i salonie cieszyć się podwójnym wysokim sufitem i są drzwi przesuwne, które otwierają się całkowicie dla wewnątrz / na zewnątrz czuć. Są dwa przykryte garaże i magazyn. Dom ma efektywność energetyczną A + Wodna woda, basen w stylu Miami jest 13x4m System fotowoltaiczny 5.5Kw Brak VAT