Mieszkanie 55 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$365,944
$6,654/m²
;
In CRM: 59634
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,654/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w obszarze Potamos Germasogeia. Położony zaledwie 900 metrów od piaszczystych plaż i 5- gwiazdkowego hotelu Apollonia Projekt składa się z 22 luksusowych apartamentów. Każdy apartament i apartament zapewnia inteligentny, wydajny i funkcjonalny design poprzez kreatywność i cel. Główne cechy Salon, kuchnia i sypialnie: Podłoga parkietowa laminowana Kąpiele (podłogi i ściany): Płyty ceramiczne Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, kuchnia i szafy: Melamina Przepis dotyczący jednostki podziału A / C we wszystkich obszarach Przepisy dotyczące ogrzewania podłogowego Wysokość sufitu: 2.80 m Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 44,4 m2 Pokryte werandą 10,5 m2 Cena 310.000 euro plus VAT Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 44,4 m2 Pokryte werandą 10,5 m2 Cena 320.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: styczeń 2029