Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$199,125
$3,829/m²
;
Data aktualizacji: 8.09.2025

Cena za m²
    $3,829/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Informacje handlowe

  • Cena stała

Opis

Ten dwupokojowy apartament znajduje się w Universal, Kato Pafos na dobrze utrzymanym kompleksie z 2 wspólnym basenem, terenów zielonych i strzeżone wejście. Odległość od wszystkich udogodnień, plaży i na lokalnej trasie autobusowej.

Apartament na pierwszym piętrze z otwartym salonem / jadalnią / kuchnią, łazienką rodzinną, sypialnią dwuosobową z wyposażonymi szatami i balkonem.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?