Willa 3 pokoi 160 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$519,503
$3,247/m²
;
In CRM: 239005
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.03.2026

Rok realizacji
    2009
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²

Opis

Lovely Villa na wschodniej stronie Pafos - Secret Valley. Jest to absolutnie oszałamiająca willa - trzy sypialnie i trzy łazienki. (2 en suite) Wchodząc do willi masz otwartą kuchnię z barem śniadaniowym. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie białe towary. Jedna sypialnia na dole z prysznicem -umywalka i gość wc. Urządzenia prądu przemiennego zapewniają ogrzewanie i chłodzenie. Duży narożny sofa w salonie siedzi - salon i pokój TV. Meble dobrej jakości z żaluzjami i zasłonami są wliczone. Podwójne drzwi patio z podwójnymi szybami prowadzą do basenu. Aluminiowe drzwi wysokiej jakości. Prywatny basen z prywatnością i nie przeoczony. Dojrzały ogród z automatycznym systemem nawadniania. Lokalizacja nieruchomości jest idealny jako łączy unikalny styl życia w ciszy - spokojne i jednocześnie wszystkie usługi można znaleźć w ciągu 5 do 10 minut. Dom klubowy w ośrodku golfowym z restauracją. Krok od Afrodite Hills ośrodek golfowy z wielu obiektów. Odległość jazdy: W pobliżu lotniska Pafos - 7 minut jazdy. Pafos miasto appx 10 minut Limassol w ciągu 20 minut Pissouri 10 minut W pobliżu sklepów - Restauracje i supermarkety i inne usługi od 5 do 10 minut jazdy: Kouklia, Mandria, Timi, Pissouri, Geroskipou.