Willa 3 pokoi 200 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$554,060
$2,770/m²
;
In CRM: 238604
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    270 m²

Opis

3- Bedroom Villas - Geroskipou, Pafos Te eleganckie wille z trzema sypialniami są częścią ekskluzywnego, otoczonego bramą rozwoju w sercu Geroskipou, Pafos, zaprojektowanego, aby zapewnić nowoczesny komfort, trwałość i bezproblemowe życie śródziemnomorskie. Każda willa oferuje powierzchnię ok. 135- 140 m ², umieszczoną na prywatnych działkach o powierzchni od 250 do 350 m ², z przemyślanymi układami łączącymi nowoczesną estetykę z funkcjonalnym wzornictwem. Wykonane z materiałów premium i nacisk na efektywność energetyczną (klasa A), każdy dom obejmuje ogrzewanie podłogowe, termiczne aluminiowe okna podwójne szyby, przepisy dla inteligentnych systemów (CCTV, alarm, ładowarka samochodowa, elektryczne rolety) i panele fotowoltaiczne dla zrównoważonego życia. Prywatne baseny i pokryte werandy 30- 35 m ² zwiększają doświadczenie na zewnątrz. Doskonale usytuowany w odległości spaceru od codziennych udogodnień - w tym sklepów, szkół, obiektów medycznych i rozrywki - wille oferują również szybki dostęp do plaży (2,5 km), Pafos centrum miasta (500 m), Elea Golf (700 m) i Pafos International Airport (13 km). Główne cechy: - 3 sypialnie 124; 3 łazienki - Powierzchnia pokryta: 135- 140 m ² - Wielkość działki: 250- 350 m ² - Pokryte werandy: 30- 35 m ² - Prywatny basen - Ogrzewanie podpodłogowe i chłodzenie zespołowe - Okna z aluminium i podwójne szyby - System fotowoltaiczny: 124; klasa efektywności energetycznej A - Zaopatrzenie w ładowarkę, CCTV i alarm - Gated kompleks z krytym parkingiem - Blisko sklepów, plaży, szkół, golfa i centrum miasta Te wille są idealne dla rodzin, emerytów lub inwestorów poszukujących stylowego i zrównoważonego domu zaledwie kilka minut od tętniącego życiem serca Pafos. Środki te przeznaczone są na pokrycie wydatków na personel i wydatków administracyjnych Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego.