Mieszkanie 2 pokoi 104 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$351,403
$3,379/m²
;
In CRM: 23689
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.09.2025

Cena za m²
    $3,379/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Opis

2 Sypialnia penthouse jest w małym, ekskluzywnym luksusowym rozwoju, składający się z jednej i dwóch sypialni ultra nowoczesne apartamenty z dużym wspólnym basenem, ogrodów krajobrazowych i przydzielony parking. Każdy apartament cieszy się przestronną werandą z niezakłóconym widokiem na wybrzeże Pafos. Apartament 2 Sypialnia jest dogodnie położony w odległości krótkiego spaceru od placu wsi Geroskipou i zaledwie kilka minut od Kato Pafos z jego tablic barów, restauracji i plaży niebieskiej flagi. Ten wspaniały 2 sypialnia, 2 apartament łazienkowy dalej składa się z kuchni designerskiej z granitowymi blatami roboczymi, przestronna recepcja z podwójnymi przesuwanymi drzwiami otwierającymi się na wyjątkowo duży balkon z wspaniałym, niezakłóconym widokiem na morze i góry. Apartament znajduje się w odległości spaceru od miejsca, gdzie ma być zbudowany nowy Uniwersytet Pafos, zapewniając tym samym, że nieruchomość ta jest idealna do stałego pobytu, wypoczynku lub do celów inwestycyjnych. Główne cechy Szerokie wykorzystanie szkła i kradzieży ze stali nierdzewnej Wspólny basen Przydzielony parking Duży balkon Przepisy dotyczące klimatyzacji 2 Luksusowe łazienki z wysokiej jakości wyposażeniem Oszałamiające widoki na morze i góry Odległość od centrum wsi 15 minut do 2 pól golfowych 5 minut do miasta Pafos 10 minut do międzynarodowego lotniska Pafos Doskonałe możliwości inwestycyjne Apartament Powierzchnia wewnętrzna 86 m2 Niepokryta weranda 18 m2 Widok na morze