Kawalerka 31 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$348,551
$11,244/m²
;
In CRM: 212174
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

• Adres
    Andrea Vlami, 3 Fertility Center Akeso Limassol

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $11,244/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    31 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Na sprzedaż: nowoczesne studio penthouse, które jest w budowie w samym sercu Limassol. Rezydencja ta zapewnia 31 m2 przemyślanej przestrzeni wnętrza, obejmuje jedną stylową łazienkę i komfortowy otwarty układ. Apartament znajduje się na najwyższym piętrze i jest dostępny windą, która zapewnia ekskluzywną i prywatną atmosferę z zapierającym dech w piersiach widokiem panoramicznym.

Apartament jest zaprojektowany z efektywności energetycznej klasy A +, wyposażony w system ogrzewania podłogowego i centralnego systemu klimatyzacji na rok-okrągły komfort. Na życzenie najemców możliwe jest dostarczenie mebli, co daje elastyczność, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Kompleks jest strzeżony, zamknięty dla obcych, a mieszkańcy mają dostęp do wspólnego basenu i w pełni wyposażonej siłowni, która jest idealna zarówno dla rekreacji i sprawności fizycznej.

Centrum miasta Limassol jest znane z tętniącej życiem atmosfery, łącząc tradycyjny urok z nowoczesnym komfortem. Mieszkańcy cieszą się bliskością sklepów, restauracji, obszarów kulturalnych i biznesowych. Obszar zapewnia również wygodny dostęp do autostrady, ułatwiając codzienne podróże i weekendy.

Idealny wybór dla tych, którzy szukają jakości miejskiego stylu życia. Ta placówka będzie gotowa w 2028. Aby uzyskać więcej informacji lub zobaczyć, skontaktuj się z Purple International Real Estate.