Mieszkanie 3 pokoi 143 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$537,459
$3,758/m²
;
In CRM: 232506
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,758/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    143 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

3- Sypialnia Apartament - Agia Fila, Limassol Ten apartament z trzema sypialniami jest częścią boutique ekoświadomego rozwoju w Agia Fila, przeznaczony dla mieszkańców poszukujących zrównoważonego życia w doskonałej lokalizacji. Z zaledwie dziewięciu apartamentów w budynku, rezydencja oferuje prywatność, styl i wygodę w jednym z rosnących obszarów podmiejskich Limassol. Apartament oferuje hojny wewnętrzny układ z otwartym planie przestrzeni życiowej, nowoczesna kuchnia, trzy sypialnie, w tym mistrz z en- suite, i duży weranda z widokami malowniczymi. Wysokie cechy, takie jak ogrzewanie podłogowe, energooszczędne systemy i dostęp do ogrodu na dachu przyczyniają się do nowoczesnego, przyjaznego dla środowiska stylu życia. Główne cechy: - 3 przestronne sypialnie, w tym mistrz z en- suite - Open-plan kuchnia, jadalnia i salon - Podłogowy system ogrzewania i energii słonecznej - Widok na morze i światło naturalne w całym - Dostęp do ogrodu na dachu - Budowa efektywna energetycznie (klasa A) - Zakryty parking i prywatne miejsce do przechowywania Korzyści z lokalizacji: - Szybki dostęp do autostrady i centrum Limassol - Blisko szkół, sklepów i głównych szlaków transportowych - Spokojne ustawienie z panoramicznym widokiem na morze i miasto Ten apartament oferuje wyjątkowe połączenie komfortu, wydajności i nowoczesnego życia w jednej z najbardziej strategicznych stref mieszkalnych Limassol.