Willa 3 pokoi 106 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$507,663
$4,789/m²
;
In CRM: 210517
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.03.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

Na sprzedaż: Willa w budowie, oferuje nowoczesne zakwaterowanie w prestiżowej dzielnicy Peia, Peia. Ta nieruchomość ma wygodną powierzchnię wnętrza 106 m2, starannie zaprojektowane dla maksymalnego połączenia stylu i praktyczności. Trzy przestronne sypialnie i dwie łazienki sprawiają, że willa jest idealnym wyborem dla rodzin lub osób poszukujących dodatkowej przestrzeni.

Otrzymasz korzyści z wysokiej klasy efektywności energetycznej z oceną "A", która zapewnia niższe koszty użytkowania i bardziej zrównoważony styl życia. Wyjdź na zewnątrz do własnego prywatnego basenu, gdzie można odpocząć i cieszyć się ciepłym klimatem. Układ willi tworzy harmonijne połączenie przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.

Peia to żywa społeczność znana z spokojnej atmosfery i malowniczej okolicy. Mieszkańcy cenią sobie połączenie pięknych krajobrazów, tradycyjnego koloru i wygodnego dostępu do sklepów, restauracji i szkół. Obszar znajduje się również obok wspaniałych plaż i atrakcji przyrodniczych, co czyni go wspaniałym miejscem do życia.