Mieszkanie 2 pokoi 157 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$693,495
$4,417/m²
;
In CRM: 237635
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,417/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    157 m²

Opis

Ten pięknie odnowiony dwupokojowy apartament jest rzadkim klejnotem w samym sercu uroczego starego miasta Limassol, oferując wyjątkowe połączenie nowoczesnego komfortu, ponadczasowej elegancji i niezwyciężonej lokalizacji. Zaledwie minutę od morza, i krótki spacer do tętniących życiem kawiarni, restauracji dla smakoszy, i butikowy zakupy, ten dom rejestruje esencję wybrzeża życia w najlepszym. Wejdź do środka, aby odkryć przestrzeń, która została świadomie przekształcona z wysokiej jakości wykończenia, czyste linie i współczesne elementy konstrukcyjne, które tworzą atmosferę zaniżonego luksusu. Każdy zakątek mieszkania został odtworzony, aby zrównoważyć styl i funkcjonalność, od eleganckiej kuchni open- plan do przestronne salon kąpany w naturalnym świetle. Obie sypialnie są przestronne i spokojne, zaprojektowane, aby zapewnić komfort i prywatność, a duże okna ramki spektakularne widoki na Morze Śródziemne. Niezależnie od tego, czy budzisz się do łagodnego dźwięku fal czy oglądasz zachód słońca z prywatnego balkonu, połączenie z morzem jest zawsze obecne. Idealny dla tych, którzy cenią styl życia, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki, to mieszkanie jest doskonale usytuowany zarówno dla zrelaksowanego życia nad morzem i dynamicznej energii życia miasta. Jest to wspaniały rekolekcje w jednej z najbardziej pożądanych i historycznych dzielnic Limassol - oferując nie tylko dom, ale naprawdę wysokie doświadczenie życia.