Dom 4 pokoi 970 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$8,85M
$9,127/m²
;
In CRM: 58170
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    970 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    3 393 m²

Opis

Ekstra luksusowe Mansion na sprzedaż w Agios Tychonas, Limassol. Witamy w niezwykłej rezydencji w prestiżowych wzgórzach Agios Tychonas, Limassol. Ten luksusowy posiadłość oferuje ostateczną mieszankę elegancji, prywatności i nowoczesnego komfortu - ustawiony na hojnej działce 3,392 m ² z dodatkową przylegającą działką 1,667 m ² wliczone w cenę. Główne cechy 4 przestronne sypialnie 1 Uroczy drewniany pokój Strona główna Pokój kinowy W pełni wyposażona sala gimnastyczna Biuro prywatne Tajny pokój Winda Dostęp przez wszystkie podłogi Podłogowe ogrzewanie i zaawansowane System klimatyczny VRV Piwnica: łaźnia parowa, toaleta, łazienka zewnętrzna i WC Podłoga gruntowa: Toaleta dla gości Pierwsze piętro: 3 pełne łazienki, Sauna, Pokój zabaw dla dzieci Grill Rozrywka Obszar Dwa baseny dla projektantów Full Backup Generator System Wyposażenie budynku głównego (łącznie: 970 m ²): Piwnica: 244 m ² Powierzchnia: 393 m ² Pierwsze piętro: 256 m ² Taras na dachu: 25 m ² Oddzielny dom pokojówki: 52 m ²