Penthouse 3 pokoi 130 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$856,805
$6,591/m²
;
In CRM: 205815
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $6,591/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Ten nowy projekt znajduje się na wzgórzu, otoczony pięknymi krajobrazami i z panoramicznym widokiem. Zamknięty kompleks mieszkalny składa się z 4 dwupiętrowych bloków, z których wszystkie są połączone ze wspaniałym basenem, tarasem słonecznym i placem zabaw, który zapewnia przestronną i przyjazną atmosferę dla mieszkańców i gości.

Każdy etap projektu, od projektowania architektonicznego po budowę, jest nadzorowany przez nasz profesjonalny zespół. Projekt został zaprojektowany z myślą o komforcie: przestronne apartamenty z 2 i 3 sypialniami mają opcje z własnym ogrodami lub tarasami dachowymi, jak również z podziemnym parkingiem i spiżarnią dla każdego mieszkania.

Projekt znajduje się w jednym z prestiżowych obszarów Limassol i ma na celu stworzenie przestrzeni dla lepszego życia. Każdy apartament jest wykonany z połączenia elegancji i funkcjonalności. Wybraliśmy tylko nowoczesne materiały premium i wykończenia, które są harmonijnie połączone ze sobą. Zewnętrzne ściany budynków łączą betonowe i wysokociśnieniowe panele HPL, doskonale imitujące ciepło naturalnego drewna. To architektoniczne podejście tworzy niepowtarzalną i elegancką atmosferę, zapewniając atrakcyjność i znaczenie przez wiele kolejnych lat.

Lokalizacja na mapie

Jermasoja, Cypr