Penthouse 4 pokoi 391 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$6,26M
$16,017/m²
;
Data aktualizacji: 24.09.2025

Cena za m²
    $16,017/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    391 m²

Opis

Violet Charm - Apartament nad morzem na Cyprze

Violet Charm to wyjątkowy apartament z widokiem na Morze Śródziemne pod każdym kątem. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami, łączy w sobie usługi i udogodnienia pięciogwiazdkowe z różnorodnymi doświadczeniami gastronomicznymi i zakupowymi, tworząc atmosferę absolutnego luksusu.

Położony w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc mieszkalnych i rekreacyjnych Cypru, Violet Charm uosabia elegancję i wyrafinowany śródziemnomorski styl życia, co czyni go niezrównanym wyborem dla ekskluzywnego życia.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte