Mieszkanie 4 pokoi 398 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$9,61M
$24,118/m²
;
Data aktualizacji: 24.09.2025

Cena za m²
    $24,118/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    398 m²

Opis

Willow Bay Apartments - Nowoczesne życie na wybrzeżu
Willow Bay Apartamenty jest nowoczesny kompleks mieszkalny doskonale położony zaledwie kilka minut od plaży. Apartamenty posiadają stylowe wnętrza, przestronne układy i przytulne balkony, łącząc elegancję z komfortem.

Mieszkańcy korzystają z udogodnień premium, w tym basen i w pełni wyposażona siłownia, idealne zarówno dla relaksu i aktywnego stylu życia. Doskonała lokalizacja oferuje spokojne środowisko przy pozostaniu w pobliżu restauracji, sklepów i niezbędnych usług, zapewniając lepsze doświadczenie życia na wybrzeżu.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte