Willa 3 pokoi 149 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$687,776
$4,616/m²
;
In CRM: 194120
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    149 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

Willa na sprzedaż w ramach projektu. Jest to piękny dom jednoosobowy o przestronnej powierzchni wnętrza 149 m2, położony w prestiżowej okolicy Peia. Układ obejmuje trzy przytulne sypialnie i dwie nowoczesne łazienki, co willi świetny wybór dla rodzin lub dla relaksu.

Willa jest zaprojektowana tak, aby zapewnić komfortowy pobyt. Otwarty układ salonu i jadalni tworzy przytulną atmosferę. Duże okna pozwalają na wiele naturalnego światła, a pomieszczenia wewnętrzne mogą być urządzone zgodnie z Państwa gustem podczas budowy.

Peia jest uroczym obszarem znanym z malowniczych krajobrazów, spokojnej atmosfery i charakteru wsi. Region słynie z pięknych widoków na Morze Śródziemne, łącząc ciszę z łatwym dostępem do żywej rozrywki przybrzeżnej. Mieszkańcy cieszą się bliskością pięknych plaż, lokalnych sklepów, restauracji i wszystkich niezbędnych udogodnień.

Jest to świetna okazja dla tych, którzy chcą kupić nowy dom w dobrze rozwiniętej i popularnej lokalizacji. Aby uzyskać więcej informacji lub zobaczyć, skontaktuj się z Purple International Real Estate.