Dom 4 pokoi 302 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$937,186
$3,103/m²
;
In CRM: 231847
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    302 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    468 m²

Opis

4- Sypialnia nowoczesna willa w sercu obszaru turystycznego Pafos Ta nowoczesna willa z 4 sypialniami jest przeznaczona do oferowania luksusowego życia przybrzeżnego w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Pafos. Na dużej działce prywatnej znajduje się prywatny basen, hojny odkryty teren i nowoczesne linie architektoniczne, które podkreślają komfort, styl i śródziemnomorską otwartość. Willa znajduje się bezpośrednio przed jedną z najsłynniejszych piaszczystych plaż Pafos. Jego doskonała lokalizacja zapewnia natychmiastowy dostęp do szerokiej gamy restauracji, kawiarni, pubów, barów i 5-gwiazdkowych kurortów plażowych, jak również supermarketów i codziennych udogodnień. Połączenie działki premium, nowoczesnego designu, prywatnego basenu i bezpośredniego dostępu do tętniących życiem atrakcji przybrzeżnych Pafos sprawia, że willa jest doskonałym wyborem zarówno dla stałego życia, jak i wysokiej wartości inwestycji.

Lokalizacja na mapie

Yeroskipou, Cypr
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze