Dom 2 pokoi 63 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$404,539
$6,421/m²
;
In CRM: 236864
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    150 m²

Opis

2- Sypialnia House - Larnaca Doświadcz nowoczesnego komfortu i ponadczasowy design w tej eleganckiej rezydencji 2-pokojowe, wykonane, aby zaoferować wyjątkową równowagę funkcjonalności, prywatności i współczesnego wyrafinowania. Każdy szczegół został starannie zaprojektowany, aby stworzyć dom, który jest zarówno zachęcający i wyrafinowany, idealny dla tych, którzy cenią jakość życia w spokojnej, ale centralnej lokalizacji. Rezydencja posiada jasne open- plan wnętrza z dużymi oknami, które pozwalają na swobodny przepływ naturalnego światła, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę. Nowoczesne linie architektoniczne i wykończenia high-end definiują estetykę, podczas gdy materiały premium zapewniają trwałość i długotrwałe piękno. Układ zapewnia bezproblemowe przejście między życiem wewnątrz i na zewnątrz, z przestronnym prywatnym tarasem idealnym do relaksu, Alfresco jadalnia lub spokojne wieczory otoczone śródziemnomorskim wietrzykiem. Uwaga do szczegółów jest widoczne w całym - od indywidualnie zaprojektowanej kuchni i eleganckich łazienek do energooszczędnych instalacji, które gwarantują komfort i trwałość okrągłego roku. Położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Larnaca, dom oferuje wygodny dostęp do szkół, sklepów, kawiarni i New Marina, a także głównych połączeń drogowych łączących się z resztą miasta. Jest to rezydencja, która doskonale łączy wygody miejskiej z spokojnym życiem, idealny jako podstawowy dom, wakacje rekolekcje, lub nieruchomości inwestycyjnej. Ten dom jest czymś więcej niż miejscem do życia - jest to stwierdzenie wyrafinowanego smaku i nowoczesnego uroku przybrzeżnego, zaprojektowane do podnoszenia codziennego życia z stylu i komfortu.