Mieszkanie 3 pokoi 187 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,42M
$18,275/m²
;
In CRM: 57509
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $18,275/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    187 m²

Opis

Apartament z 3 sypialniami na sprzedaż w Limassol Marina. Główne cechy 3 sypialnie (Wszystkie główne sypialnie) 4 łazienki (Zawarte 1 toaleta gościnna) 2 Prywatne zabezpieczenia 24 / 7 Usługi konsjerża Prywatny basen Prywatna siłownia Yauct parking w kompleksie Widok Mariny & Widok na morze (Z salonu i wszystkich pokoi!) 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 154 m2 Pokryte werandą 32 m2 Resale (NO VAT) - Nigdy nie używane!!!