Willa 6 pokojów 888 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$4,53M
$5,096/m²
;
In CRM: 236151
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    888 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    667 m²

Opis

Six- Bedroom Villa na pierwszej linii z nieprzerwanymi widokiem na morze Ta wspaniała willa z sześcioma sypialniami jest największą rezydencją w społeczności, umieszczoną bezpośrednio na nabrzeżu morza z nieprzerwanym widokiem na Morze Śródziemne. Spanning prawie 900 m ² powierzchni całkowitej, oferuje bezkonkurencyjną przestrzeń, wyrafinowanie i prywatność. W willi rozmieszczonej na trzech poziomach znajduje się wielki foyer, dwa przestronne salony, formalna jadalnia i kuchnia kuchni. Każda z sześciu sypialni jest en- suite, w tym apartament z wanną w szafie i prywatny balkon z widokiem na morze. Na niższym poziomie znajduje się prywatna sala gimnastyczna, sala rozrywkowa, piwnica z winem oraz kwatery pracownicze. Na zewnątrz znajduje się prywatny basen, taras słoneczny i wiele zadaszonych tarasów idealne do odkrytej jadalni i rozrywki. Ogrody krajobrazowe i zabezpieczony obwód zapewniają całkowity spokój. Z bezpośrednim dostępem do plaży, podziemny parking i dostęp do resort stylu udogodnienia, rezydencja ta jest prawdziwym stwierdzeniem śródziemnomorskiego luksusu.