Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$381,422
$4,219/m²
;
In CRM: 235947
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,219/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Nowoczesny dwupokojowy apartament położony w jednym z najbardziej obiecujących i szybko rozwijających się obszarów Pafos, w pożądanej okolicy Geroskipou. Obszar ten oferuje doskonałą równowagę pomiędzy spokojnym otoczeniu mieszkalnym i wygodnym dostępem do kluczowych udogodnień miasta, obiektów rekreacyjnych, a piękną piaszczystą linią brzegową plaży Geroskipou. Apartament posiada nowoczesną architekturę, łączącą nowoczesną estetykę z praktycznymi i wygodnymi przestrzeniami mieszkalnymi. Jasny open- plan wnętrza płynnie łączy salon, jadalnia i kuchnia, tworząc przyjazne środowisko idealne zarówno dla codziennego życia i rozrywki. Obiekt obejmuje dwie wygodne sypialnie przeznaczone do zaoferowania prywatności i relaksu, wraz z dobrze wyznaczoną łazienką i dodatkową toaletą dla wygody. Duże okna pozwalają na mnóstwo naturalnego światła do wypełnienia powierzchni mieszkalnych, wzmacniając nowoczesną i przestronną atmosferę domu. Prywatny balkon zapewnia przyjemne miejsce na zewnątrz, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się poranną kawę, relaksujące wieczory lub widoki na okolicę. Mieszkańcy rozwoju korzystają z atrakcyjnych udogodnień komunalnych, w tym wspólny basen i plac zabaw dla dzieci, co nieruchomości nadaje się dla rodzin, jak również osób poszukujących komfortowego stylu życia. Dodatkowe funkcje obejmują zadaszony parking, klimatyzację, elektryczne rolety i wysokiej jakości wykończenia w całym, zapewniając zarówno komfort i praktyczność. Lokalizacja oferuje doskonałą łączność z kluczowymi miejscami docelowymi w całym regionie. Historyczne centrum Starego Miasta Paphos, tętniący życiem nabrzeże portu Paphos i popularne miejsce na zakupy Kings Avenue Mall znajdują się w odległości krótkiej jazdy, podczas gdy międzynarodowe lotnisko Paphos jest łatwo dostępne dla wygodnych podróży. Apartament ten stanowi doskonałą okazję do komfortowego życia na stałe, stylowy dom wakacyjny lub silną nieruchomość inwestycyjną w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów Pafos.