Dom 3 pokoi 168 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$486,907
$2,898/m²
;
In CRM: 56645
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    168 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    253 m²

Opis

Nowy projekt w obszarze Ypsonas, Limassol. Projekt składa się z 3 domów. Główne cechy Przepisy dotyczące żaluzji elektrycznych Centralna telewizja antenowa Przepisy dotyczące A / C System fotowoltaiczny na dachu 4.5KV Elektryczne pod ogrzewaniem podłogowym (dodatkowe) Słoneczny podgrzewacz wody ze zbiornikiem wody 1000 l / 200 l Rezerwa na basen Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 138,63 m2 Powierzchnia zewnętrzna 29,37 m2 Parking 22,05 m2 Powierzchnia nieosłonięta 13,54 m2 W tym projekcie jest więcej domów. Data zakończenia: 12 miesięcy