Mieszkanie 2 pokoi 123 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$309,821
$2,519/m²
;
In CRM: 235228
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,519/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

2- Sypialnia Apartament Dwupokojowe mieszkanie oferuje przestronny i funkcjonalny układ przeznaczony do komfortowego, nowoczesnego życia. Otwarta część mieszkalna i jadalnia łączy się płynnie ze współczesną kuchnią, tworząc jasną i przyjazną przestrzeń centralną. Duże drzwi przesuwne prowadzą do zadaszonego tarasu, dzięki czemu naturalne światło przepływa do wnętrza, rozszerzając salon na zewnątrz. Dodatkowe werandy zapewniają dodatkową praktyczność i elastyczność codziennego użytkowania. Obie sypialnie są starannie zaprojektowane, aby zapewnić prywatność i komfort. Master sypialnia oferuje hojną przestrzeń i łatwy dostęp do łazienki, podczas gdy druga sypialnia jest idealna dla gości, dzieci, lub biura domowego. Z wysokiej jakości wykończenia, nowoczesny design i praktyczny układ, ten apartament jest idealny dla rodzin, par lub inwestorów poszukujących dobrze zlokalizowanej nieruchomości w Nikozji.