Mieszkanie 2 pokoi 96 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$355,320
$3,701/m²
;
In CRM: 56587
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,701/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Premium rozwój mieszkalny położony w obszarze Agios Spyridonas, Limassol. Projekt składa się z 15 elegancko zaprojektowanych apartamentów. Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 77 m2 Pokryte werandą 19 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych w tym projekcie. Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: 1 kwietnia 2028 r.