Mieszkanie 1 pokój 68 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$321,825
$4,733/m²
;
In CRM: 56421
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,733/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Opis

Nowy projekt mieszkalny położony na szczycie wzgórza w Agia Fila w Limassol oferuje zamiatające widoki na ponizszy krajobraz miejski, jak również na szczytowe wody Morza Śródziemnego. Do publicznych i prywatnych szkół, supermarketów, tętniących życiem nocnych, ekskluzywnych sklepów oraz ekskluzywnych kawiarni i restauracji można w krótkim czasie dojechać. Główne cechy W pełni wyposażone Italianskie łazienki wyposażone w nowoczesne kabiny prysznicowe dla luksusowego doświadczenia Elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach i pomieszczeniach mieszkalnych System interkomu wideo, wraz z internetem i gniazdem IPTV Dodatkowy system filtracji wody zainstalowany dla kompleksu mieszkalnego VRV System dla wszystkich pokoi Odkryty basen nieskończoności z widokiem na miasto i morze Sala gimnastyczna, Spa Area, Sauna i Hammam Jacuzzi i sala do masażu Obszar gry z bilard i tenis stołowy Plac zabaw dla dzieci / carecenter System kamer bezpieczeństwa Inteligentny system domu w każdym mieszkaniu Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 51,40 m2 Pokryte werandy 16,70 m2 Cena 272,626 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 51,40 m2 Pokryte werandy 15,60 m2 Niepokryta weranda 6,15 m2 Cena 302,469euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia robót: wrzesień 2026 r.

Lokalizacja na mapie