Penthouse 3 pokoi 143 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$770,935
$5,391/m²
;
In CRM: 234760
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $5,391/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    143 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Niewielka liczba apartamentów tworzy poczucie wspólnoty wśród mieszkańców, a także poczucie prywatności i bezpieczeństwa z dodatkową korzyścią komfortowo spaced-out domu. FUNDUSZ PROJEKTU • Najwyższej jakości materiały i wykończenia • Wnętrza projektanta mody • Najnowsze rozwiązania technologiczne • Przepisy dotyczące warunków klimatycznych • Panoramiczne okna • Panele energii słonecznej • Widok na góry • Cicha lokalizacja • Blisko do wszystkich udogodnień • 6 minut do plaży i 5 * hoteli

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?