Dom 2 pokoi 135 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$767,619
$5,686/m²
;
In CRM: 56113
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.11.2025

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    334 m²

Opis

Plaża front życia, wykwintne wille z dwoma sypialniami, starannie zaprojektowane, aby zapewnić komfort i wyrafinowanie. Z mieszanką odłączonych i częściowo dołączonych opcji, każda willa jest stworzona zgodnie z najwyższymi standardami. Styl architektoniczny odzwierciedla nowoczesną, luksusową estetykę, zapewniającą, że każdy mieszkaniec korzysta z wysokiej jakości środowiska życia. Chroniony charakter rozwoju zapewnia prywatność i bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom, zapewnia spokój umysłu i bezpieczne środowisko. Dobrze zaplanowany układ społeczności obejmuje ogrodów i chodników, tworzenia spokojnej i malowniczej okolicy dla codziennego życia. Doskonała lokalizacja oferuje najlepsze Pafos tuż przed drzwiami. Położony w odległości krótkiego spaceru od pięknej plaży Geroskipou, mieszkańcy mogą cieszyć się łatwy dostęp do morza i wszystkie radości z życia przy plaży. Wygodność pobliskich barów, restauracji i lokalnych sklepów oznacza, że wszystko czego potrzebujesz jest łatwo dostępne Zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby młodych par i inwestorów poszukujących luksusowego domu nad morzem lub cennej możliwości inwestowania. Nowoczesne, high-end wykończenia rozwoju i niezrównana lokalizacja sprawiają, że pożądany wybór dla osób poszukujących najlepszego życia na Cyprze Niezależnie od tego, czy szukasz wymarzonego domu nad morzem, czy smartinwestycyjnych możliwości, Jest to doskonały wybór. Twój wymarzony dom czeka na Baia, gdzie luksus, komfort i wygoda przychodzą razem stworzyć naprawdę wyjątkowe doświadczenie życiowe. Dostępność Domy Powierzchnia wewnętrzna 100 m2 Całkowita powierzchnia pokryta 135 m2 Wielkość działki 302 - 334 m2 Ceny 667000 - 689000 euro plus VAT W tym projekcie jest więcej domów. Status: Plan wyłączenia