Mieszkanie 4 pokoi 300 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$4,72M
$15,740/m²
;
In CRM: 56089
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $15,740/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Opis

Luksusowy nabrzeże oszałamiające i unikalny apartament z 4 sypialniami położony bezpośrednio po drugiej stronie morza. Oferuje niezrównaną mieszankę stylu, komfortu i wszechstronności. Z 300 m kw. powierzchni wnętrza i ekspansywny 300 m kw. weranda, nieruchomość ta zapewnia nieskończone możliwości dostosowania. 4 sypialnie, 4 łazienki 1 biuro / sypialnia 1 magazyn Mieszkanie jest w pełni wyposażone w wyśmienite meble włoskie i oferuje eleganckie marmuru wykończenia w całym. Ekspansywna weranda oferuje elastyczność w tworzeniu prywatnej siłowni, ogrodu lub miejsca, którego pragnie nowy właściciel, z możliwością zeszklenia go dla dodatkowej funkcjonalności. To coś więcej niż tylko dom - to stwierdzenie luksusu i stylu życia, doskonale zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie przestronne życie i zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże.