Mieszkanie 3 pokoi 201 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$289,214
$1,439/m²
;
In CRM: 55713
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $1,439/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    201 m²

Opis

Piękny apartament z trzema sypialniami jest teraz dostępny na sprzedaż w obszarze Strovolos. Jest w doskonałej lokalizacji z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień i usług. Można go znaleźć w odległości spaceru od European University i Pizza Hut itp. Obiekt znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, który został zbudowany w 2001 roku. Główne cechy 101 m2 powierzchni wewnętrznej z 19 m2 pokryte i 81 m2 odkryty weranda 3 sypialnie A / C SPLIT UNIT do chłodzenia i ogrzewania Urządzenia elektryczne Umeblowane Woda ciśnieniowa i panele słoneczne Rodzinna łazienka En- suite WC dla gości 1 Kryte miejsce parkingowe i pomieszczenie do przechowywania Idealne dla par zawodowych lub małych rodzin