Dom 3 pokoi 225 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$590,232
$2,623/m²
;
In CRM: 55377
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    225 m²

Opis

Nowoczesny kompleks dziewięciu maizonettes w spokojnej okolicy Agios Tychonas, Limassol. Zaledwie kilka minut jazdy od Limassol, ten rozwój zapewnia spokojne środowisko życia z łatwym dostępem do udogodnień miasta. Każda jednostka posiada dodatkową przestrzeń gruntową na niższym poziomie, którą można przeliczyć na kwatery mieszkalne. Instalacje instalacyjne już tu funkcjonują, chociaż opcja ta nie jest uwzględniona w standardowej konstrukcji. Ponadto na dachu znajduje się oddzielna pralnia, która może zostać przekształcona w dodatkową przestrzeń mieszkalną, np. dodatkową sypialnię. Dostępność Maisonette Przewodniczący Powierzchnia wewnętrzna 128 m2 Pokryte werandą 25 m2 Niepokryte werandy 49 m2 Parking 15 m2 Piwnica 57 m2 Cena 500.000 euro plus VAT Maisonette Przewodniczący Powierzchnia wewnętrzna 128 m2 Pokryte werandą 25 m2 Niepokryte werandy 50 m2 Parking 16 m2 Piwnica 72 m2 Cena 520.000 euro plus VAT W ramach tego projektu dostępne są więcej maizonek. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: koniec 2025 r.

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona