Dom 5 pokojów 630 m² Parekklisia, Cypr

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
$2,30M
$3,654/m²
;
In CRM: 54860
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    630 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    5 360 m²

Opis

Wyjątkowe i prywatne nieruchomości rodzinne Ten rozległy dom rodzinny oferuje doskonałą mieszankę luksusu, komfortu i trwałości. Ta rezydencja o powierzchni 630 metrów kwadratowych (430 m ² z wyłączeniem werandy) jest idealnym miejscem dla osób poszukujących prywatnego schronienia z dużą ilością miejsca na rodzinne życie, rozrywkę i relaks. Główne cechy: Przestronne życie: 4 przestronne pokoje, w tym apartament z łazienką prysznic i WC, 3 dodatkowe łazienki i 4 toalety. Open- Plan Kitchen & Study: Sercem domu, wyposażone w nowoczesne urządzenia, mnóstwo powierzchni licznika, i otwarty układ, który integruje kuchnię z mieszkalnymi i jadalniami. Dodatkowe miejsce na życie: Oddzielny, jednopokojowy apartament idealny dla personelu lub gości. Ponadto duża garderoba na niższym poziomie, która może łatwo służyć jako inna sypialnia lub wszechstronna przestrzeń. Zewnętrzny Raj: Nieskazitelny basen, rozległe ogrody kwiatowe i owocowe, i built- w grillu idealne dla rozrywki na świeżym powietrzu. Zrównoważony rozwój: Panele elektryczne zasilane solarem zapewniają energię przyjazną dla środowiska; dwie studnie na terenie obiektu zapewniają duże dostawy wody. Climate Comfort: Dom jest wyposażony zarówno w ogrzewanie i klimatyzację, aby zapewnić komfort całoroczny. Przechowywanie i parkowanie: Dwa garaże - budynek garaż na jeden samochód i drugi, otwarty garaż baldachimowy z miejscem na dwa samochody. Meble Dodatkowy wariant dotyczący gruntów: Na zakup można również kupić sąsiednie działki rolnicze o powierzchni ponad 1 hektara. Obecnie określany jako grunty rolne, został złożony wniosek o rozwój, który może zwiększyć jego potencjał.