Dom 5 pokojów 335 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$3,96M
$11,835/m²
;
In CRM: 54274
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    335 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    625 m²

Opis

Luksusowa willa z 5 sypialniami obecnie w prestiżowej okolicy Agios Tychonas, Limassol. Każda z pięciu sypialni posiada wyśmienite wykończenia projektanta, oferując mieszankę elegancji i komfortu. Główne cechy Panoramiczny widok na morze Zielone otoczenie wokół willi Przestronne pokoje o powierzchni ponad 20 m ² VRV System Ogrzewanie podłogowe w całym Panele słoneczne Winda Sauna Strefa chłodzenia Jacuzzi Siłownia Basen Wyroby sanitarne Villeroy & Boch Urządzenia Bosch (opcjonalne) System inteligentnego domu (opcjonalny) Podłoga gruntowa: 156,5 m ² Pierwsze piętro: 156.5 m ² Pokryta weranda: 22 m ² Data zakończenia: grudzień 2025 r.

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona