Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Cypr
$313,113
$3,070/m²
;
In CRM: 233058
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $3,070/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

2 Sypialnia Apartament znajduje się w obszarze Kapparis, w pobliżu miasta Paralimni, ale również bardzo blisko obszaru Kapparis. Jeden z najbardziej popularnych regionów Protaras, który jest aktywny przez cały rok, zapewniając dziesiątki udogodnień i opcji rozrywkowych. Dostępny 2 pokojowe apartamenty na pierwszym piętrze w bloku A, B, C. Projekt jest na wzgórzu oferującym niezakłócone widoki na morze Famagusta i Kapparis. Ten projekt składa się z sześciu bloków apartamentów, które zapewniają poczucie prywatności, składający się z 64 apartamentów z widokiem na morze lub widoki na wspólny basen. Do dyspozycji Gości są również penthouses z prywatnym basenem oraz apartamenty z prywatnym ogrodem. Zbudowany w taki sposób, aby przekazać sens letniskowego kurortu, to wyróżnia się ich bohemian minimalistyczny talent, ich wyraźnych linii cięcia i jakości materiałów. To projekt, który akcentuje design, zaspokajając wszystkie potrzeby współczesnego stylu życia. Przestronne obszary wspólne dają poczucie otwartości na mieszkańców, czyniąc te apartamenty nie tylko przystanią wakacyjną, ale także idealnym miejscem zamieszkania. Położony między Paralimni i Kapparis, daje przewagę każdemu rezydentowi cieszyć się magicznym widokiem na morze przez cały rok. Poza tym, oferuje szybki dostęp do udogodnień znajdujących się w mieście Paralimni, będąc zaledwie kilka minut od niektórych z najlepszych plaż na Cyprze, znajduje się w Protaras.