Mieszkanie 1 677 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$9,44M
$5,631/m²
;
In CRM: 53898
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,631/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 677 m²

Opis

Budynek z 26 apartamentów w doskonałej lokalizacji, Limassol. Blisko morza i Papas Supermarket. Cały obszar budynku 1.677 s.m.: Balkon 315 m2 Inne obszary 1,362 m2 Apartamenty o powierzchni 972 m2 Korytarze 290 m2 12 jednopokojowych apartamentów 13 studio 1 dwupokojowe mieszkanie 1 pokój menadżera 1 salon piękności 1 urząd Cechy Panele energooszczędne LED oświetlenie na wszystkich werandach Oświetlenie światłowodowe w basenie Ciepłe jacuzzi 2 ogrody dachowe Mały salon piękności Bar w pobliżu basenu Dostępne miejsca parkingowe Budynek jest obecnie niedokończony, ale cena obejmuje ukończenie przez wykonawcę.