Mieszkanie 2 pokoi 88 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$371,923
$4,226/m²
;
In CRM: 7428
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $4,226/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    88 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

2- Sypialnia Apartament - Przestronne Coastal Retreat Dwupokojowe apartamenty oferują hojne przestrzenie mieszkalne, co czyni je idealnym dla rodzin lub tych, którzy chcą dodatkowej elastyczności. Otwarty plan życia płynnie płynie do nowoczesnej kuchni i jadalni, z bezpośrednim dostępem do dużej werandy, która rozszerza doświadczenie życia na zewnątrz. Master sypialnia zawiera łazienkę, a druga sypialnia może służyć jako pokój gościnny, pokój dla dzieci, lub biuro. Wysoka pamięć masowa, wysokiej jakości wykończenia i przemyślane układy zapewniają zarówno komfort, jak i funkcjonalność. Apartamenty te mieszczą się w strzeżonej społeczności z wspólnym basenem, ogrodem krajobrazowym i tarasami dachowymi, co zapewnia idealne połączenie komfortu codziennego i stylu życia w ośrodku.